Insolvence
Dobrý den, chtěli bychom s manželkou zažádat o oddlužení. Od září 2020 nastupujeme do zaměstnání, kde budeme moci prokázat náš příjem. Můžeme si zažádat hned další měsíc o insolvenci? Nebo musíme čekat rok a prokázat příjem za celý rok? Děkuji.
Dobrý den, o insolvenci můžete zažádat ihned po prokázání dostatečného příjmu (není třeba čekat více měsíců jako např. u hypotéky). U insolvence se spíše zvažuje výhled do budoucna. Pro úspěšné oddlužení musíte být jako manželé schopni po dobu 5 let
