Koupě a prodej nemovitosit, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, rádi bychom si s bratrem koupili společně dům. Bratr OSVČ (min. přiznání) - přijem 45tis + 2 nemovitosti - jednu pronajímá (8 tis) a v jedné bydlí. Rád by i druhou pronajal. Já práce na dobu neurčitou (32 tis) + 1 pronájem (13 tis). Já 2 děti (9 a 6 let). Mám manžela, kterého momentálně čeká soud. Rádi bychom to udělali s bratrem takto: Já vlastním ještě jednu nemovitost, kterou bych chtěla prodat. Získat 3,6 mil a 1 mil použít na vyplacení hypotéky na můj menší byt a 2 mil použít jako cenu na novou nemovitost. Chtěli bychom si společně pořídit nemovitost do 7 milionu. Je to v naší situaci reálné? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Váš případ je složitější, doporučuji kontaktovat naše hypo specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky, kteří s Vámi vše podrobně projdou a navrhnou nejlepší možné řešení. Určitě budeme mít mnoho doplňujících otázek.