Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #5376, Převod peněz z Islandu

Převod peněz z Islandu, Platba

1.11.2018 Platba

Dobrý den, pracuji na Islandu a nyní se budu vracet a chtěl bych si zaslat své peníze na český účet. Peníze potřebuji na českém účtě. Momentálně o dost klesl kurz ISK vůči EUR, díky čemuž přijdu o dost peněz. Nechtěl bych dále přijít o další peníze převodem. Můžete mi prosím poradit, jak při posílání peněz z Islandského na Český účet co nejlépe postupovat? Děkuji za odpověď. S pozdravem Jan

Dobrý den,

převeďte si peníze do takové banky, která nabízí dobré kurzy a nízké poplatky za příchozí zahraniční platby. Equa bank si účtuje za příchozí platby mimo SEPA jen 29 Kč, Air Bank 100 Kč (mnohé jiné banky % z převáděné částky, což může jít i do stokorun/tisíců). Obě banky nabízejí vedení účtu zdarma a bez podmínek.