Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #16762, Sjednání účtu Dobrý klient

Sjednání účtu Dobrý klient, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
5.2.2022 Spoření

Dobrý den, uvažuji o zřízení účtu Dobrý klient, ale chtěl bych se zeptat. Založit účet lze "na dálku" přes internet. Jak je to se zrušením účtu? Jak se řeší tato situace? Lze také účet zrušit přes "dálkovou komunikaci" emailem? Děkuji. ZV

Dobrý den,

účet Dobrý klient od Trinity Bank lze sjednat online na dálku. Navštivte detail produktu Dobrý klient na našem bankovním portálu a snadno prokliknete na on-line založení účtu přes žluté tlačítko.

Zrušení účtu u Trinity Bank je možné pouze osobně na pobočce Trinity, nebo prostřednictvím písemné žádosti s ověřeným podpisem. Formulář žádosti najdete na webu banky, v sekci Trinity bank dokumenty ke stažení. Některé banky nerady přichází o klienty, tak zrušení účtu kladou překážky.

Podle našeho nedávného průzkumu ale některé banky zrušení účtu online umožňují:

  • Airbank - v internetovém bankovnictví (ale Moneta která Airbank kupuje to neumožňuje)
  • Banka Creditas - zprávou v internetovém bankovnictví
  • EQUA Bank - na základě e-mailu (ale Reiffeisenbank, se kterou fúzovala nikoliv)
  • Expobank - zprávou v internetovém bankovnictví
  • Hello Bank - na základě e-mailu
  • mBank - v internetovém bankovnictví

Spořicí účet je bez poplatků a převody peněz se zadávají online na dálku, tedy jinak není nutné pobočku banky navštěvovat osobně.