Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #5267, Zaplacení pokuty v Rakousku

Zaplacení pokuty v Rakousku, Platba

9.10.2018 Platba

Dobrý den, přišla mi pokuta z Vídně, zaplatila jsem převodem, ale platba se vrátila, asi něco špatně. Navíc poplatek činil 250 Kč. Potřebuji přesně poradit, zádávám platbu do zahraničí. Na účet, to je IBAN AT70 0100 0000 0524 0212, teď majitel účtu/příjemce je tu psáno německy empfangerin W 21 PK Floridsdorf, ale to už si nejsem jista. SWIFT/BIC je BUNDATWW, banka příjemce? Reference to bude asi identifikační číslo že? Ještě nevím co zadat do účel platby. Děkuji

Dobrý den,

je to všechno přesně tak jak píšete. IBAN AT70 0100 0000 0524 0212, SWIFT/BIC BUNDATWW a příjemce Floridsdorf (město v Rakousku). Zkontrolujte, nedošlo-li někde k překlepu. Případně požádejte toho kdo Vám pokutu vydal o kontrolu správnosti dat.

Poplatek 250 Kč za odchozí EUR platbu do Rakouska je extrémně vysoký, doporučuji změnit banku. Air Bank nabízí vedení účtu zdarma a bez podmínek. Za odchozí EUR platby do všech zemí EU účtují pouze 25 Kč.