Jakou banku a půjčku doporučit pro kompletní změnu a navýšení splátek?

28.9.2018 Banka

Dobrý den, jsem klient ČS, kde mám osobní účet, splácím zde úvěr ze stavebního spoření od Buřinky a dále menší spotřebitelskou půjčku od ČS. Výše splátek je 3 000 Kč měsíčně. Ze zdravotních důvodů, které nesouvisí s pracovní neschopností a omezením prac. aktivit, bych potřebovala ještě čerpat částku ve výši cca 100 000 Kč. Uvažuji zároveň o kompletní změně banky - bez poplatků za vedení os.účtu včetně půjček. Jakou vhodnou banku a půjčku doporučujete? Předběžně jsem uvažovala o celkové splátce po navýšení do 5 000 Kč měsíčně včetně. Nač si dát případně pozor při této kompletní změně? Podotýkám, že jak úvěr ze stavebního spoření, tak půjčku mám sloučenou a pojištěnou pro případ úmrtí, abych neohrozila příbuzné dědickými pasivy a dluhy. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

doporučuji Equa bank či Air Bank, kde máte vedené účtu zcela zdarma a bez podmínek (u Equa včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank). Obě banky taktéž nabízejí půjčky a refinancování/konsolidaci půjček s velmi dobrým úrokem (5-6%) a nulovými poplatky a spořící účet s dlouhodobě nejvyšším úrokem na trhu (1%).