Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Industrial and Commercial Bank of China
ICBC (Industrial and Commercial Bank of China)

ICBC (Industrial and Commercial Bank of China)

  Adresa: Na strži 1702/65, Praha, 140 00, Česká republika 
  IČ: 05638216 
  SWIFT: ICBKLUL 
  Kód banky:  
  Na českém trhu: 6.5.2017 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Industrial and Commercial Bank of China

  Banka je zatím v Česku jen prázdnou schránkou, kontakty ani poskytované bankovní služby neuvádí. Jak už z názvu vyplývá mezinárodní obchodní čínská banka se zřejmě těžko pustí do poskytování služeb drobným českým střadatelům? Ale celosvětovým pohledem všechna čest, půl miliarda klientů - kdo z vás to má?
  ICBC již dříve založila investiční fond se sídlem v Mnichově, který by měl v návaznosti na čínský strategický projekt Nové hedvábné stezky financovat infrastrukturní projekty ve východní Evropě. Mluví se o tom, že pár stamilióny EUR přispějí i české skupiny PPF a J&T.

  O bance ICBC (Industrial and Commercial Bank of China)

  ICBC založená v roce 1984 je dnes jednou z největších bank světa s 530 miliony zákazníků. Banka působí ve 42 zemích a regionech. V Evropě má zatím pět poboček, ve Francii, Belgii, Nizozemsku, Lucembursku a Španělsku. V České republice banka disponuje licencí jako pobočka zahraniční banky.

  Dotazy v poradně k ICBC (Industrial and Commercial Bank of China)

  AD

  #4240, Kontakt na Bank of China, Banka, 23.1.2018

  Dobrý den, zastupuji tady v Čechách čínskou společnost. Jsme čínský trader a začínáme dělat obchod v Evropě. Mám zájem o transakce od čínské fyzické osoby pro evropské fyzické osoby (například s trvalým pobytem v CZ) a stejně na zajímavý programy pro Business sektor. Zajímá mě, jestli bude rozdíl mezi: 1) My prodáváme zboží z Číny přes přímý kontrakt s českou společností (a obecně - po cele Evropě). 2) My otevřeme s.r.o. a děláme obchod přes s.r.o. v ČR. Mohl byste poradit? Čínská banka nebere telefon a mám asi nekorektní email na ni. Děkuji předem, s pozdravem, Anna

  Dobrý den,

  v České republice nyní působí 2 čínské banky:

  • Bank of China - kontakt zde
  • Industrial and Commercial Bank of China - kontakt zde

  Obecně bude asi jednoduší založit si s.r.o. firmu v České republice a z této firmy dále řídit svůj business v Evropě.  Rychlé odkazy

  Banky v ČR