Která banka nabízí nejvýhodnější půjčku ve výši 100.000,- Kč?

Nejlevnější půjčka od Zonky
14.1.2015 Půjčka

Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, u jaké banky by bylo nejvýhodnější si vzít půjčku 100.000,- Kč? Děkuji

Dobrý den,

doporučuji Equa Bank, Air-Bank a ZUNO Bank. Tyto banky nabízejí úrok 8,9-10,37% a neúčtují si žádné poplatky za sjednání a vedení úvěru. Lepší a férovější podmínky nenajdete.

Doporučuji přečíst náš článek "Půjčujeme si odpovědně" a pokud úvěr nepotřebujete na skutečně zásadní věc, která bude dlouhodobým přínosem, je lépe se bez něj obejít.