Insolvence
Dobrý den, teď za prosinec a leden jsem dostala kompenzační bonus za omezení podnikání. Můžu o něj přijít v insolvenci? Děkuji
Dobrý den, OSVČ v insolvenci platí měsíčně fixně stanovené částky na základě dohody s ins. správcem (částka se stanovuje z obratu). Pokud jste tedy místo běžného příjmu dostala kompenzační bonus, nic to nemění na v
