Zdanění kryptoměn
Dobrý den, mám dotaz na zdanění kryptoměn. Tento rok jsem zainvestoval cca 5 000 korun a peníze se mi zhodnotily cca také o těch 5-6 tisíc korun. Když budu chtít veškeré peníze z burzy vybrat , jak mám postupovat při daňovém přiznání ? Jsem zaměstna
Dobrý den, zisk z kryptoměn zahrnete do vašeho daňového přiznání. Daní se zisk, tedy rozdíl mezi příjmy a náklady (prodejní a nákupní cenou). Více info v našem článku Jak na zdanění kryptoměn
