Musím podat daňové přiznání?
Dobrý den, chci se zeptat, zda mám povinnost podat daňové přiznání, když jsem v minulém roce pracovala pro dva zaměstnavatele, u obou na DPP a měsíční plat ani u jednoho nepřekročil 10 000 Kč. Zároveň jsem ani u jednoho neměla podepsané prohlášení. D
Dobrý den, daňové přiznání podávat nemusíte, ale připravila byste se tím o poměrně dost peněz (daňový přeplatek z důvodu nečerpané slevy na poplatníka).
