Insolvence a mimořádný příjem
Dobry den, jsem v insolvenci a v srpnu mam 20 let u podniku a mam dostat nejake penize za odpracovana leta. Vezme mi to take ins. spravce? Dekuji
Dobrý den, bonus za odpracovaná léta u firmy je mimořádným příjmem, který ins. správce použije na umoření vašich dluhů (pravděpodobně Vám zůstane menší část a větší půjde na insolvenci).
