Insolvence a exekuční srážky
Dobrý den, jsem v insolvenčním řízení a v ins. zákoně se píše, že po dobu řízení se nesmí provádět exekuční srážky krom odměny ins. správce. Ale ČSSZ mi stále strhává exekuční srážky jako před insolvencí a na mé dopisy nereaguje. Chtěla jsem se zepta
Dobrý den, během insolvence je vykonavatelnost exekucí skutečně pozastavena a exekutor Vám nesmí strhávat peníze. Může však požádat vašeho zaměstnavatele či ČSSZ o dočasné deponování exekučních srážek až do momentu schválení/neschválení oddlužení (p
