Je možné získat hypotéku po 4 letech od ukončení insolvence?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, v únoru budu mít 4 roky po ukončení insolvence. Dluh jsem zaplatil za 36 měsíců. Od té doby jsem si nepůjčil. Příjem mám 37 500 Kč čistého, manželka půjde v lednu na mateřskou dovolenou, do teď měla manželka příjem 30 000 Kč, nyní dostává 24 500 Kč nemocenskou. Naspořeno máme okolo 400 000 Kč. Chtěli bychom nemovitost do 4 000 000 Kč. Jsem státní zaměstnanec, manželka zaměstnanec města. Má prosím Vás smysl zkoušet v našem případě hypotéku? Upozorňuji 4 roky po insolvenci. Oba máme všechny registry čisté, já mám tedy pochopitelně záznam "jen" v insolvenčním rejstříku. Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

lepší by bylo vyčkat ještě rok na uplynutí 5 let od skončení insolvence. Pak nebude s hypotékou problém, příjmy pro hypoteční úvěr 3,6 mil. Kč máte dostatečné.