Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #7343, Výběr spořícího účtu

Jaký bankovní účet doporučit pro platby trvalých příkazů, pokud technický účet bude rušen?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
19.8.2019 Spoření

Dobry den, mam spor. ucet Prima a k nemu techn. ucet, intern. bank. u UniCredit bank. Techn. ucet se bude rusit k 31.12.2019. Z techn. uctu sly pouze trv. prikazy (cca 5-6 za rok). Penize na techn. ucet byly prevadeny ze spor. uctu. Psala jsem dotaz pred cca tydnem. Ziji trvale v zahranici. Muzete doporucit jiny ucet - bezny a sporici, z ktereho by platby trvalych prikazu sly? Jina banka nez Moneta Money Bank. Dekuji.

Dobrý den,

nejvyšší úrok na spořícím účtu momentálně nabízí Moneta Money Bank a Creditas (2%), o něco méně pak Wüstenrot (1,7%), Trinity Bank (1,58%) a Hello Bank (1,5% do 300 000 Kč). Běžný účet doporučuji od Equa bank (vše zdarma a bez podmínek).