Firemní úvěr na nemovitost, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

dobrý den, jsme nově vznikla obchodní společnost,zabývající se pobytovými sociálními službami. Potřebujeme pro začátek půjčit hotovost na nákup nemovitosti, abychom mohli zrealizovat svůj záměr. Která banka ba nám mohla pomoci ? děkuji Jitka Ulm.

Dobrý den,

bude třeba ručit kupovanou nemovitostí a banky pravděpodobně nepůjčí více než 70-80% hodnoty nemovitosti (bude záležet na typu nemovitosti - obytné nemovitosti v žádaných lokalitách jsou pro banku vhodnější zástavou než trvale neobytné nemovitosti v méně žádaných lokalitách). Nebudete-li mít v hotovosti 20-30% kupované nemovitosti, bude třeba ručit dalším (i třeba svým osobním) majetkem.

Rozumné firemní úvěry se zástavou nemovitosti nabízí např. Fio Banka. Můžete také oslovit družstevní záložny, např. Moravský peněžní ústav či ANO spořitelní družstvo. Nebo vyplňte formulář kalkulačka hypoték a kolegové Vás osloví s konkrétní nabídkou. Momentálně Vám hraje do karet přebytek likviditu na trhu a velmi nízké úrokové sazby.