Insolvence
Dobrý den, mám dotaz. Jak to je se splátkami? S manželem jsme v insolvenci, já mám čid ll. stupně, každý měsíc správkyni odesílají celý důchod a po přepočtu mi to zasílají zpět. Zaslala jsem ji podklady,
Dobrý den, srážky se vždy počítají tak, že se sečtou všechny vaše příjmy (výplata, důchod, doplatek k důchodu, atd.) a na základě počtu vyživovaných osob se Vám stanoví nezabavitelné minimum.
