Mohu žádat znovu o oddlužení?
Dobry den, máme za sebou neúspěšnou insolvenci. Po 5 letech vlastni vinou nám soud nepovolil oddlužení. Je možné zažádat ihned po skončení o nové oddlužení? Děkuji
Dobrý den, pokud insolvence neskončila úspěšně prominutím dluhů či naopak neúspěšně pro nepoctivý záměr, pak je možné obratem požádat o další oddlužení.
