Musím podat daňové přiznání?
Dobrý den, pokud je člověk část roku (např. 4 měsíce v práci) a zbytek roku už na úřadu práce, je potřeba si nechat příští rok nějak spočítat roční vyúčtování či daně? Děkuji.
Dobrý den, daňové přiznání musí podat každý, kdo měl v předchozím roce pravidelné zdanitelné příjmy (nedaněné srážkovou daní) nad 15 000 Kč. Při zaměstnání pouze po část roku to děláte především pro sebe, neboť budete mít velmi pravděpodobně daňový
