Insolvence a přihlášení pohledávek
Pokračování dotazu č. 8893: Když se přihlásí i exekutor, který měl na starost onu pohledávku od ČS, bude i u něho platba 4x za pohledávku? Děkuji
Dobrý den, každá pohledávka se přihlašuje pouze jednou a obvykle ji přihlašuje věřitel (ČS). Exekutor tuto pohledávku řešil do zahání insolvence.
