Alimenty a insolvence
Dobrý den, 3 roky mám povoleno oddlužení, ve kterém mám 1 vyživovací povinnost (dceru). Dcera je již zletilá, nebydlíme ve společné domácnosti a nyní proběhlo soudní řízení ohledně výživného na dceru. Usnesení jsem poslala insolvenčnímu správci a dá
Dobrý den, výplatu alimentů lze řešit několika způsoby. 1) vyplácí je zaměstnavatel coby přednostní srážku a zbytek posílá insolvenčnímu správci 2) celá srážka se posílá správci a ten vyplácí alimenty 3) alimenty platíte Vy ovšem ze zvýšeného nezaba
