Insolvenční řízení
Dobrý den, musí být vyhláška o přezkumu v insolvenčním rejstříku? Mně říkala paní z charity, že nemusí, že může být rovnou schválení o oddlužení splátkovým kalendářem. Děkuji
Dobrý den, po podání žádosti o oddlužení musí vždy následovat lhůta pro přihlášení pohledávek a jejich přezkum insolvenčním správcem. Tento krok vynechat nelze.
