Dražba majetku v insolvenci
Dobrý den, správce prodal majetek v řízení a odečetl si odměnu, kterou mu teď soud zamítl. Celková částka dluhů je menší než částka, za kterou se majetek prodal. Mám nárok na přebývající peníze nebo musím čekat na soud a ukončení insolvence? Děkuji
Dobrý den, na rozdíl mezi výnosem z prodeje zabaveného majetku a dluhy máte samozřejmě nárok. Insolvence by nyní měla být v brzké době ukončena a po vypořádání všech závazků Vám bude přeplatek vrácen.
