Nedodané zboží
Okradli ma na bazare. Poslal som im peniaze vopred no tovar mi nedosiel a neozyvaju sa. Poslal som sumu 280 EUR do CR. Viem ze som urobil velku chybu no nepripadalo mi to vtedy ako podvod. Ako to riesit dalej? Cital som nieco ako bezdvovodne obohaten
Dobrý den, v tomto případě se nejedná o pouhé bezdůvodné obohacení se ale je to přímo podvod (závažnější právní kvalifikace). Podejte trestní oznámení na Policii.
