Odvolání daru a insolvence
Jsme s manželem v insolvenci. Až do října 2019 nám dcera dávala 5 900 Kč v rámci darovací smlouvy. Nyní již nemohou smlouvu plnit, jelikož se jim pokazilo auto a museli si na úvěr pořídit jiné, na dopravu do zaměstnání. Proto už nám nemohou posílat u
Dobrý den, darovací smlouvu lze kdykoliv odvolat (učiňte tak písemně a kopii předložte insolvenčnímu správci). Nicméně stále musíte plnit podmínky insolvence a v rámci 5 let splatit min. 30% všech dluhů.
