Kolik stojí sepsání návrhu na oddlužení?
Dobrý den, mám nějaké dluhy kvůli dopravním podnikům, aj úroky narůstají. Rád bych šel do insolvence. Na koho se mám obrátit v Praze, aby to nestalo tolik peněz? Díky
Dobrý den, poplatek za sepsání návrhu na oddlužení je zákonem regulovaný a pro jednotlivce činí max. 4 000 Kč + DPH 21%. Všude vás tak sepsání návrhu bude stát stejně (méně si nikdo neúčtuje - pouze pokud byste našel neziskovku, která tyto služby po
