Kvůli jakým dluhům mohu do insolvence?
Dobrý den, žádám o schválení insolvence. Dají se do insolvence dát jen dluhy které jsou již v exekuci? Nebo je tam možné dát věci po splatnosti? Mám půjčku, platím ji, ale ne celou částku co bych měla. Měsíčně mi tam naskakuje dluh. Je možné I toto d
Dobrý den, o insolvenci můžete žádat ve chvíli, kdy nezvládáte dostát svým závazkům. Dluhy nemusí být vymáhány exekučně. Insolvence je nucená správa Vašich rodinných financí. Vstupem do insolvence říkáte, že jste sama nezvládla uřídit své rodinné fi
