Povolí mi insolvenci?
Pokračování dotazu č. 7289: Díky za odpověď. A mám ještě jednu otázku. Mám sezonní práci. Dělám od 1. dubna do posledního prosince. Leden, únor, březen jsem na pracáku. Z úřadu práce beru 18 000 Kč a výplatu mívám kolem 34-45 000 Kč čistého. Jak kd
Dobrý den, ano, s čistým příjmem 34-45 000 Kč po 9 měsíců v roce Vám osobní bankrot povolí.
