Banky.cz Banky.cz Kódy bank Kód banky 5400

Kód banky 5400

Banka s kódem 5400 je RBS (Royal Bank of Scotland)
RBS (Royal Bank of Scotland)


Banka Royal Bank of Scotland ukončila svoji činnost dne 28.2.2017

Royal Bank of Scotland oznámila svůj záměr odejít z České republiky již v únoru 2015. Nyní po dvou letech banka definitivně končí.

  Web: www.rbs.cz Internetbanking: www.rbsdigital.com
  Adresa: Jungmannova 745/24, 111 21 Praha 1, Nové Město 
  IČ: 47607921 
  SWIFT: ABNA CZ PP 
  Kód banky: 5400 
  Na českém trhu: Zahájení činnosti: 6.5.1993
  Země centrály: Nizozemsko 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Banka s kódem 5400

  Kód banky 5400

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance RBS (Royal Bank of Scotland), je nutné použít bankovní kód 5400. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Banka, která má kód banky 5400

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  RBS (Royal Bank of Scotland) má SWIFT kód ABNA CZ PP  Rychlé odkazy

  Banky v ČR