Banky.cz Bankovní poradna zdarma #717, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat finanční prostředky na nové podnikání pro majitele novostavby?

Dobrý den , prosím Vás ...., mám dotaz . Mám 1.rok postavenou a zkolaudovanou novostavbu rod.domu . Platba za hotové . Momentálně potřebuji finance na nové podnikání . Poraďte prosím Vás , která Banka vyjde vstříc ... krátkodobá půjčka nebo zpětný leas. atd ... děkuji . S pozdravem Martin

Dobrý den,

volte klasickou hypotéku (nejlevnější řešení), banky dnes již standardně nabízí proplacení i již hotové stavby až několik let zpětně za stejných podmínek, jako kdyby teprve ke stavbě mělo dojít. Krátkodobé půjčky, zpětné leasingy a další řešení jsou mnohonásobně nákladnější.