Insolvence a exekuce
Dobrý den, měla bych dotaz. Jsem v insolvenčním řízení, již čekám jen na schválení soudem. Před insolvenci jsem měla exekuce, takže rozumím tomu, že mi byly strhávány peníze nad rámec životního minima. Ale abych došla k otázce. Mam 2 děti, momentálně
Dobrý den, z takto nízké částky nelze při dvou vyživovaných osobách na exekuce v roce 2021 nic srážet. Bez jiného dodatečného příjmu Vám insolvenci neschválí, neboť byste nebyla schopna splácet min. 2 200 Kč měsíčně.
