Insolvence
Dobry den, od 13.1.2020 mam povoleno oddluzeni. Pul roku splacim dle splatkoveho kalendare. Chtela bych vedet minimalni splatku pro insolvenci. Penize mi strhaval zamestnavatel. Ted jsem vazne onemocnela a je to beh na dlouhou trat. Hodne se mi snizi
Dobrý den, pokud bylo ins. řízení zahájeno po 6/2019, pak Vám pro úspěšné oddlužení stačí měsíčně splácet min. 2 200 Kč po dobu 5 let.
