Ručím jako disponent za dluhy na účtu?
Dobrý den, jelikož je můj otec v exekuci a dluží všude kam se podívá, založil si účet u německé banky, aby mu v Čechách nepřišli na to, že někde dluží a aby mu neskočili exekutoři na peníze. Jelikož mi ho bylo líto, půjčila jsem mu hotově nějakou čás
Dobrý den, disponent není majitelem účtu a neručí za nepovolený debet (dluh na účtu). Většinou se to děje v opačném gardu (rodičům se zželí zadlužených dětí), nicméně téměř vždy to má stejný nevýchovný efekt. Dlužník nejenže nezačne sekat latinu, al
