Jsem v insolvenci a nezvládám platit své výdaje
Dobrý den, jsem už 3. rok v insolvenci, první rok jsem bojovala s prací, ale insolvence stále běžela a nebyla mi zrušena, minimálně 24 měsíců mi správce strhává částku jak z výplaty tak z vdovského důchodu, můj čistý příjem ze zaměstnání a vdovskeho
Dobrý den, z příjmu 15 500 Kč by Vám při dvou dětech mělo zůstávat 11 775 Kč. Nicméně stále musíte plnit podmínky oddlužení, kdy podle starých pravidel je třeba uhradit min. 30% dluhů během 5 let (dle nových pravidel od 6/2019 stačí splácet měsíčně
