Jak zaplatit pokutu v Rakousku?
Dobrý den, v Rakousku mi nechali za oknem lístek s pokutou za parkování. Nevím, jak pokutu uhradit. Vím kam zadat IBAN a BIC. Ale pak je na pokutě napsáno ještě Verwendungszweck a to je 12 místné číslo. To se také někam zadává? Dále pak, když chci za
Dobrý den, "Verwendungszweck" zadejte do poznámky pro příjemce, jako příjemce uveďte Stadt Wien a jeho adresu MA6-BA32, Strafen.
