Hypotéka po insolvenci
Dobrý den, mam na vás dotaz ohledně hypotéky. S manželem chceme žádat o hypotéku, ale já mám po skončené insolvence, která byla během 3 let splacena ve 100%. Po skončení insolvence mám příjem v zaměstnání 17 000 Kč a na vedlejší živnost každý měsíc
Dobrý den, hypotéka ve výši 1,5 mil. Kč s úrokem 2,79% vychází při splatnosti 30 let na měsíční splátku 6 200 Kč.Z platu 17 000 Kč můžete splácet max. 45% (7 650 Kč). Je to na hraně, Váš manžel nemusí bez Vás (pouze s jedním příjmem) na tento úvěr d
