Kolik mi zůstane z výplaty?
Dobrý den, jsem třetím rokem v insolvenci a můj čistý příjem činí 23 tis. Jsem svobodná a bezdětná. Chci se zeptat, kolik mi nyní, po tom co vstoupila teď od června v platnost novela insolvenčního zákona, má zbývat z výplaty a být mi posíláno zaměstn
Dobrý den, navýšení nezabavitelného minima je až od červnové výplaty vyplácené v červenci. Z 23 000 Kč Vám doposud zůstávalo 9 644 Kč. Nově si polepšíte o 2 310 Kč na 11 954 Kč.
