Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #11272, Na jak vysokou hypotéku dosáhnu?

Na jak vysokou hypotéku dosáhnu?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, od známého, který dělá finančního poradce pro společnost OVB jsem dostal nabídku, že mi může nezávazně spočítat a případně navrhnout, na jakou hypotéku bych dosáhl. Jedná se o nezávazné spočítání. Zajímalo by mě, zda se taková informace zavádí do nějakého systému, třeba do bankovního registru a zda do něj v takovém případě také nahlíží. Nebo jen na základě zadaných hodnot, částky bytu, příjmů, kolik mohu splácet, jaké mám výdaje spočítá dle svého nejvhodnější a dle toho případně navrhne nějaký produkt pro mě? Nejsem si jistý, jak toto přesně funguje, ale jedná se jen o nezávazný dotaz. Předpokládám tedy, že informace se nebudou zapisovat do žádného registru, ale jen dle dodaných informací sestaví "vhodný" produkt, který mi poté představí. Sděloval jsem jen základní údaje, třeba rodné číslo nebylo požadováno. Děkuji.

Dobrý den,

nejprve bych Vám doporučil shlédnout krátký dokument Rada nad zlato o OVB. Pravděpodobně pak velmi rychle ukončíte všechny styky s Vaším známým a touto společností.

Doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří Vám toto spočítají skutečně nezávazně bez jakéhokoliv záznamu do registrů či jiných systémů (což by Vás v případě nesjednání hypotéky mohlo i poškodit).