Nevymahatelný dluh
Dobrý den, svoji odpověď jsem zde již v podstatě našel. Ale pro jistotu - insolvenci mám od roku 2016. A teď jsem obdržel exekuci z roku 2005. Pokud to správně chápu, měla být přihlášena do pohledávek insolvence. Je teď nevymahatelná. To vše bych měl
Dobrý den, aktivně nevymáhaný dluh z roku 2005 může být dnes již promlčen - můžete podat námitku promlčení. Pokud dluh promlčený není, Vy jste ho řádně uvedl v žádosti o oddlužení a věřitel svou pohledávku do insolvence nepřihlásil, pak dluh nyní vy
