Musím platit dluh?
Zdravím, chtěla bych se zeptat, mám dluh u Kooperativy a jsem od 12.3. vedena v insolvenčnim rejstříku. Pojištění jsem ukončila v lednu a teď mi přišlo, že tam mám dluh 3 668 Kč. Když mi volali, tak jsem jim řekla, že jsem v insolvenci, tak ať si to
Dobrý den, insolvence řeší dluhy vzniklé před podáním žádosti o oddlužení. Pokud dluh vznikl před 12/3, měl si věřitel pohledávku přihlásit v ins. řízení. Pokud dluh vznikl po tomto datu, je třeba ho uhradit.
