Nezabavitelné minimum
Dobrý den, mám podán návrh na oddlužení. Do té doby mi mzdová účetní strhávala na příkaz exekutora určitou část z platu. Nyní mam povoleno oddlužení, ale ještě neproběhl soud. V jaké výší mi budou provádět srážky? Účetní mi nyní podle nějakých tabule
Dobrý den, výše nezabavitelného minima v insolvenci se počítá z příjmu a počtu vyživovaných osob (v exekuci pak do hry vstupuje ještě typ pohledávek - přednostní/nepřednostní). Vychází se z životního minima na jedince a normativních nákladů na bydle
