Koronavirus a odklad splátek
Zdravím, můj dotaz se týká splácení v době koronavirového moratoria. Když jsem požádal o odklad na 3 měsíce a situace bude taková, že v květnu na splátku mít nebudu protože mě zaměstnavatel nechal v dubnu doma, tudíž využiji odklad, v květnu do práce
Dobrý den, záleží v rámci jakého programu jste o odklad splátek požádal. Zákonný režim umožňuje odklad splátek fixně o 3 nebo 6 měsíců. Dobrovolné úlevy bank mají větší flexibilitu a obvykle nabízejí odklad o 1-6 měsíců. Doporučuji dodržet zvolený p
