Exekuce a ošetřovné
Dobrý den, jsem doma na OČR, jsem zaměstnanec - přijde mi vůbec nějaké ošetřovné, když jsem v exekuci? Nebo mi přijde aspoň nějaká část peněz? Děkuji
Dobrý den, v exekuci Vám vždy musí zůstat nezabavitelné minimum, které vychází z čistého příjmu, typu pohledávek a počtu vyživovaných osob (s poklesem příjmu klesají i exekuční srážky).
