Insolvence a mimořádný příjem
Musím daňový přeplatek poslat správci nebo jen co mám určené měsíčně? Jsem na podpoře a samoživitelka bez alimentů.
Dobrý den, každý měsíc je třeba sečíst všechny příjmy (v tomto měsíci tedy podporu a daňový přeplatek) a z nich vypočíst nezabavitelné minimum, které náleží Vám (zbytek zůstává insolvenčnímu správci).
