Koronavirus, ztráta příjmu a insolvence
Dobrý den, platíme insolvenci od 8/2019. Momentálně pracuji v Německu, kam ale nemůžeme kvůli koronaviru dojíždět a zaměstnavatel nám zakázal jít na neschopenku. Hrozí, že o práci přijdeme. Neuvažuje se o tom, že by byly splátky insolvencí po dobu pr
Dobrý den, zatím banky přemýšlejí o úlevách pro klienty řádně splácejí hypotéky a půjčky (odklad splátek) a vláda nabízí bezúročné půjčky postiženým podnikatelům a firmám. O úlevách pro dlužníky v insolvenci zatím řeč nebyla, ale může se to ještě v
