Daňové přiznání
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ohledně daní ze zaměstnání, do 5.2019 jsem pracovala v Čr (Lidl), poté jsem byla 2 měsíce na ÚP pobírala podporu a od 1.7.2019 jsem nastoupila do práce v Rakousku, kde již žiji. Mám podávat DP v ČR, má to význam?, jak
Dobrý den, každý kdo měl v ČR zdanitelné příjmy v roce 2019 (které nedaní v zahraničí) by měl podat daňové přiznání. Význam to určitě má, neb budete mít pravděpodobně nárok na daňový přeplatek za slevu na poplatníka. O roční zúčtování daní
