Oddlužení pro seniory
Hledám informaci pro kamaráda. Je starobní důchodce a má na penzi exekuci. Nevím, kolik dlužil původně, ale teď už v podstatě platí jen úroky a úroky z úroků. Zbývá mu (dle jeho slov) zaplatit asi 140 000 Kč (informace u stolu v hospodě). Penzi má v
Dobrý den, šanci na oddlužení má díky novele insolvenčního zákona velkou. Od 1/6/2019 stačí měsíčně splácet pouze 2 000 Kč a "projevit snahu" (odpadla podmínka splatit během oddlužení min. 30% dluhů). Navíc mohou nyní starobní a invalidní důchodci (
