Banky.cz Prémiové účty

Prémiové účty
Srovnání podle Vedení účtu vzestupně

PŘEHLED A POROVNÁNÍ PRÉMIOVÝCH ÚČTŮ - VÍCE O POROVNÁNÍ

Porovnáním bankovních produktů prémiové účty a prémiová konta najdete tu nejlepší nabídku. Porovnávat prémiové účty můžete podle různých parametrů i podle bank a najít si tak nejlepší prémiový účet.

Upřesněte výběr
Produkty k porovnání iměsíční poplatek za vedení běžného účtu; je-li bezplatné vedení účtu podmíněno složitější podmínkou (povinnost mít úvěr, pravidelný příjem atd.), je uveden poplatek při nesplnění podmínky Vedení účtu ipoplatek za výběr z bankomatu v ČR ze sítě bankomatů cizích bank Bankomat cizí iúroková sazba p.a. při zůstatku 50 000 Kč Úrok 50 000 Kč ipoplatek za odchozí platbu do cizí banky zadanou přes internetbanking
MůjÚčet Gold 169 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč
MůjÚčet Gold 169 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč
Prémiový účet 250 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč
TOP konto 299 Kč 0 Kč 1,50 % 0 Kč
Prémiový účet 469 Kč 0 Kč 0,01 % 0 Kč
Top nabídka 490 Kč 39 Kč 0,00 % 0 Kč
VIP Konto 499 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč
FÉR účet Extra 599 Kč 0 Kč 0,01 % 0 Kč
Exkluzivní účet 750 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč
Premium Konto 900 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč
Erste Premier 2 500 Kč 0 Kč 0,00 % 0 Kč

Aktuálně porovnáváte prémiové účty podle Vedení účtu (vzestupně)

Bankovní produkty kategorie Prémiové účty jsou právě srovnané vzestupně podle Vedení účtu. Vedení účtu znamená "měsíční poplatek za vedení běžného účtu; je-li bezplatné vedení účtu podmíněno složitější podmínkou (povinnost mít úvěr, pravidelný příjem atd.), je uveden poplatek při nesplnění podmínky".

Při srovnání prémiových účtů bereme v potaz výši poplatku za vedení účtu. V poznámce detailu produktu uvádíme podmínky pro vedení prémiového konta zdarma. V případě, že banka požaduje nějaké poplatky za služby, uvádíme jejich výši v procentech nebo Kč. 

Prémiový účet je konto nejvyšší kategorie pro náročné klienty banky. U prémiových účtů již neplatíte za položky, nebo jednotlivé služby. Tento typ účtů má v ceně i využívání prémiové kreditní nebo debetní karty a tím i pojištění nebo letištní salonky zdarma.  Za prémiový účet zaplatíte bance vysoký poplatek, nebo jej máte zdarma při splnění přísných kritérií příjmů nebo zůstatku účtu.

Prémiové účty nejsou určeny pro miliardáře. Spíše je využijí lidé ze středních vrstev, kteří často cestují a chtějí mít komfort. Všechny banky své premium konto doplňují službami osobního bankéře, či profesionálním finančním poradenstvím. Když si pořídíte prémiový účet, máte postaráno o celou rodinu. Cestovat snadno a s pojištěním ale můžete i bez prémiového účtu, stačí mít tu správnou kreditní kartu.

Typickým poskytovatelem prémiových účtů jsou velké banky, které tak segmentují svoji klientelu. Prémiový účet poskytuje například Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, nebo Raiffeisen bank.  Zajímavostí je, že některé banky mají ještě vyšší úroveň účtů typu exclusive nebo gold.

Dotazy v poradně k bankovnímu produktu Prémiové účty

Články o bankovním produktu Prémiové účtyRychlé odkazy