Prodal jsem auto v exekuce
Pokračování dotazu č. 15892: Promiňte uvedu to jinak. Měl jsem auto a prodal jsem ho své matce v době exekuce. Insolvenční správce mi řekl, že to půjde k soudu, ale můžu zaplatit 50 000 Kč a řešit to nebudou. Dotaz zní, když už je auto prodané před i
Dobrý den, děkuji za doplnění. Přepisem auta v exekuci na matku jste tzv. odklonil majetek před věřiteli, což se nesmí. Takový převod lze stornovat až 3 roky zpětně. Nabídka ins. správce je velmi vstřícná, doporučuji ji využít (jinak Vám auto zcela
