Insolvence
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Máme s manželkou insolvenci. Manželka čeká druhé dítě. Žádný příjem manželka nemá. Pouze dostává od ÚP doplatek na bydlení ve vyšší 5 820 Kč a dále rodičovský příspěvek 910 Kč. Má nárok insolvenční správce na část pe
Dobrý den, tyto příjmy byste nahlásit měli, ale reálně z nich nejde nic strhávat (jsou příliš nízké).
